نتایج جستجو برای عبارت :

همراه سازی مردم مهم‌ترین راه حل انضباط ترافیکی داخل شهر‌ها

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
همراه سازی مردم مهم‌ترین راه حل انضباط ترافیکی داخل شهر‌ها
رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی کرمان گفت: انضباط ترافیکی داخل شهر‌ها یکی از چالش‌های پلیس است و تنها فرهنگسازی یکی از راه‌حل‌های مشکل است.

به گزارش ندای زرند، سرهنگ "نجفی" رئیس‌ پلیس راهنمایی و رانندگی استان‌ کرمان در نشست خبری صبح امروز گفت: در حوزه ترافیک مهمترین‌ نکته بحث تخلفات رانندگی است و با مجموعه اقداماتی‌ که در سال‌گذشته انجام شده است کرمان جزو استان‌هایی بوده که

خب سه شنبه اومدن‌گفتن منو و هاجر و مرضی بریم دفتر و خب فکر می کنید چی شده
اسم منو دادن به عنوان بچه بی انضباط شلوغ کن پر تحرک
همشون یه ور 
من؟تحرک؟شیب؟
خداییی تو عالم خسته تر از من نیست من تحرک دارم 
یعنی این حرف اینقدر مسخره و غیر قابل باور بود هاجر مرضی قاه قاه داشتن تو صورت ناظممون میخندیدن از شدت مسخرگیش
حالا در کل که اتفاق مهمی نبود ناظم تهدیدمون کرد که انضباط بیست نمیده ماعم بهش گفتیم خب نده،خدافظ
آخر سرم معلوم شد کار اون اکیپه بوده که
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
   حتما بارها کلمه انضباط شخصی را شنیده اید، اما این به چه معناست؟ اکثرا با شنیدین آن یک شخص از نظر ظاهری مرتب و عطر زده که به موقع در جلسات حاضر می‏ شود و خط اتوی لباسش مثل یک چاقوی برنده است را در ذهن تجسم می کنند؛ اما معنای انضباط شخصی فراتر از این صحبت ها است.
تقریبا هیچ فرد موفقی را نمی یابید که حجم عظیمی از برنامه های انضباط شخصی را برای خود تدارک ندیده باشد، پس ما با مبحث عمیق تری نسبت به آنچه در ظاهر می بینیم طرفیم.

در فایل "انضباط شخصی
قبل از پرداختن به انضباط در روش تربیت کودک دکتر هلاکویی بیان چند نکته ضروری است.
در سالهای دور برای اداره و تربیت یک انسان از شیوه ترس ، تنبیه و کنترل استفاده شده است. بنابراین قبلا شیوه پدر و مادر مبتنی بر بازداشتن فرزند از کار بد بوده نه آموختن کار خوب. ولی در دنیای امروز پرورش ، تعلیم و تربیت جایگزین شیوه قدیمی شده است.

ادامه مطلب
توانایی شخص در مجبور کردن خود برای انجام کاری که باید انجام دهد، خواه آن کار را دوست بدارد یا نه، کلید موفقیت است.
Kop Kopmeyerنویسنده کتاب 1000 اصل موفقیت

Dr.Edward Banfield پس از 50 سال تحقیق دریافت: افرادی که به موفقیت رسیده اند، توانایی بیشتری در آینده نگری دارند. آن ها در تصمیم گیری برای فعالیت های فعلی خود، به ده یا بیست سال آینده فکر می کنند و با به تاخیرانداختن لذت در کوتاه مدت، توانسته اند به پاداش های بزرگ تری در بلندمدت برسند.

«چشم انداز بلندمدت»
   حتما بارها کلمه انضباط شخصی را شنیده اید، اما این به چه معناست؟ اکثرا با شنیدین آن یک شخص از نظر ظاهری مرتب و عطر زده که به موقع در جلسات حاضر می‏ شود و خط اتوی لباسش مثل یک چاقوی برنده است را در ذهن تجسم می کنند؛ اما معنای انضباط شخصی فراتر از این صحبت ها است.
تقریبا هیچ فرد موفقی را نمی یابید که حجم عظیمی از برنامه های انضباط شخصی را برای خود تدارک ندیده باشد، پس ما با مبحث عمیق تری نسبت به آنچه در ظاهر می بینیم طرفیم.

در فایل "انضباط شخصی
پاورپوینت انضباط سازمانی

دانلود پاورپوینت با موضوع انضباط سازمانی، در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تعریف انضباط، اهداف انضباط، آیین نامه انضباطی، رویکردهای انضباطی، انواع مشکلات انضباطی، شاخصهای مورد توجه در رسیدگی به تخلفات، مجازاتهای اخطار شفاهی، اخطار کتبی، تعلیق، کاهش حقوق، اخراج، مواردی که باید هنگام منضبط کردن افراد به یاد داشته باشیم، رویکرد نوین ،انضباط بدون تنبیه، نتیجه گیری
مشخصات فایل

تعداد صفحات
2
توانایی شخص در مجبور کردن خود برای انجام کاری که باید انجام دهد، خواه آن کار را دوست بدارد یا نه، کلید موفقیت است.
Kop Kopmeyerنویسنده کتاب 1000 اصل موفقیت

Dr.Edward Banfield پس از 50 سال تحقیق دریافت: افرادی که به موفقیت رسیده اند، توانایی بیشتری در آینده نگری دارند. آن ها در تصمیم گیری برای فعالیت های فعلی خود، به ده یا بیست سال آینده فکر می کنند و با به تاخیرانداختن لذت در کوتاه مدت، توانسته اند به پاداش های بزرگ تری در بلندمدت برسند.

«چشم انداز بلندمدت»
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
تکنیک 5 میلیاردی برای دستیابی به انضباط فردی
شاید از نظر شما هم تکنیک 5 میلیاردی برای دستیابی به انضباط فردی چیز غیر قابل باوری باشد اما بعد از خواندن این مقاله متوجه می شوید که زیاد هم غیر قابل باور نیست.
آمار ها چه می گویند؟
طبق آمار دانشگاه اسکرانتون 92 درصد از افرادی که اهداف خود را در ابتدای سال تعیین می کنند به آن نمی رسند و شما میدونید که هدفگذاری با رویا پردازی متفاوت است و مردم اغلب  به طور واقع گرایانه هدف گذاری می کنند و مطمئن هستند ک
هدف گیری فقط در قالب اولویت ها و انتخاب تعدادی گزینه مطلوب جای نمی گیرد!
_ هدف گیری: تعیین اهداف _
کریستین بوبن (Christian Bobin)، نویسنده و شاعر فرانسوی، می گوید:
در زندگی، تعداد محدودی بله در اختیارمان قرار دارد و پیش از
به کارگیری شان، باید با تعداد بی شماری نه از آنها محافظت کنیم! 

هدف گیری به همان اندازه که بر تمرکز پویا روی تعدادی گزینه محدود تاکید دارد، حاصل دوری از شبه تصمیم ها و کنار گذاشتن تعداد زیادی از گزینه های نامناسب است که ممکن است در
مصوبات کمیته انتظامات و پشتیبانی:
1- برنامه ریزی در خصوص نظم و انضباط در آموزشگاه
2- همکاری با مدیر آموزشگاه در خصوص ایجاد نظم در انواع مراسمات و راهپیمایی ها.
3- تمهید مقدمات لازم به منظور اجرای فعالیتهای شورای دانش آموزی
4- برنامه ریزی به منظور جلب حمایت مالی طیق قوانین و مقررات آموزشگاه
5- تهیه بروشورهایی در خصوص ارتقاء سطح آگاهی دانش آموزان در خصوص فواید و آثار نظم و انضباط
تصویر جلسه
 فضیل گویدبامام صادق ع عرضکردم مردم این امر امامت دعوت کنیم فرمود  ای فیضل، چون خدا خیر بنده. یی را خواهد  بفرشرشته یی امر کند که گردن اورا خواه
 ناخواه اورا داخل ام. امامت کند 4 امام صادق ع فرمود این امر امامت خودرا برای خداقرار دهید نه برای مردم زیرا انچه برای خداست عملیکه برای خدا خالص. باشد خود او پاداش ثوابش را عطاکند و انچه برای مردم باشد باسمان بالا نرود پذریرفته خدا نگردد بر سر دین خود با مردم ستیزه نکنید زیرا  ستیزه.  بیمار  کننده دل
سر کلاس ۱۲ تجربی بودم و مشغول درس دادن که معاون وارد کلاس شد و از من اجازه خواست چند دقیقه زمان کلاس را به او اختصاص دهم تا با دیدن ناخن بچه ها نمره ی انضباط بچه ها را بدهد! دانش آموزان غافلگیر شدند و هیچ راه فراری نداشتند. برخی علاوه بر ناخن بلند داشتن، لاک جیغ هم زده بودند‌.
معاون ردیف کنار دیوار را چک کرد. در این بین زهرا از دانش آموزان خوب کلاس برای اینکه معاون گیر به ناخنهای بلندش ندهد با ایما و اشاره از من اجازه خواست تا از کلاس خارج شود. ص
امام زمان
بگذار چند کلمه با تو خالصانه صحبت کنم
این روزها ایمانم به خدا، قدرتش، حکومتش، تو، غیبت و اینکه حرف های مرا بشنوی به سمت خاموشی پیش می رود و همه‌ی اینها را از برکت حضور در اجتماعی می‌دانم که ایمان به این‌ها را نشانه‌ی انضباطِ معنوی می‌داند در حالی که خود این اجتماع از بین برنده این انضباط است.
تعریف انضباط
انضباط درفرهنگ لغات مترادف با مفهوم هایی نظیر تربیت، کنترل، نظم و نظارت، حس فرمانبرداری، خوی اطاعت و نظیر آنها آورده شده است. از مجموع این مفاهیم می توان نتیجه گرفت که انضباط عبارت است از اعمال تربیتی که باعث ایجاد نظم در کار و حس انجام وظیفه طبق موازین تعیین شده، در افراد می شود و تخطی از آنها کارکنان را با نوعی تنبیه روبرو می سازد.در اغلب متونی که با مدیریت منابع انسانی ارتباط دارند، انضباط مترادف با دسیپلین به مفهوم تنبیه آو
این مسیر را داشته باشید، به نظرم شما را به جای خوبی خواهید رساند. گام به
گام پیش بروید.

1.   
انضباط یعنی انجام کارهایی که باید انجام بدهیم؛ چه دوست
داشته باشیم چه دوست نداشته باشیم. چه حال داشته باشیم چه حال نداشته باشیم.

2.   
کارهایی که باید؟ این بایدها، از هدف‌ها و چشم‌اندازها و
اولویت‌های ما ناشی می‌شود.

3.   
به نظر من مهمترین عددی که میزان پیشرفت شما را مشخص می‌کند،
همین عدد انضباط است. مثلاً شما باید در طول روز سیزده تا کار انجام
آیا با این شرایط که پیش آمده به نفع تولید داخل است؟ 
خیلی از افراد از این موضوع که با توجه به تحریم ها حرکت به سمت تولیدات داخل بیشتر شده است به خوبی یاد می کنند. البته که به دلیل تحریم ها و نیز قیمتهای نجومی اجناس خارجی ، مردم مجبور به خرید کالای داخلی هستند. این کالاها بعضا بسیار بی کیفیت هم هستند ولی در حال حاضر مردم مجبورند.
ولی اگر تولید کننده باهوش نباشد این شرایط را دائمی تصور می کند و قطعا به سمت بهبود نخواهد رفت.

ولی مطمئنا با تغییر شر

چند واقعیت خواندنی در مورد ویژگی مدارس ژاپنی

1. معلمان دانش آموزان را از کلاس اخراج نمی کنند

در ماده 26 قانون اساسی ژاپن آمده است :" همه مردم حق دارند که از آموزش برابر برخوردار شوند." و به همین دلیل معلمان ژاپنی جرات نمی ‎کنند که دانش آموزان بی انضباط را از کلاس بیرون کنند و در نتیجه معلمان ژاپنی عادت دارند که با این گونه دانش آموزان کنار بیایند و رفتارشان را اصلاح کنند.

ممنوعیت این کار در ژاپن به این دلیل است که اگر دانش آموزان بی انضباط
هر فرد مشهور و موفق به اندازه ای به شهرت و موفقیت دست میابد که از توانایی هایش در یک مسیر مشخص بهره برداری کند. شما میتوانید کیفیت کلی زندگیتان را به طور چشمگیری بسیار سریع تر از آنچه تصور میکنید بهبود ببخشید. همه ی آنچه به آن نیازمندید عبارت است از: میل به تغییر، تصمیم به عمل، انضباط در عمل، عزم راسخ و پایداری تا زمانی که به نتیجه دست یابید.
ادامه مطلب
شب بیست‌ویکم بهمن نیروی هوایی مورد تهاجم
تانکها قرار گرفت. و البتّه مردم به کمکشان رفتند، آنها هم محکم ایستادند و
سلاح‌های داخل انبار را دادند دست مردم، مردم را مسلّح کردند و غلبه کردند؛
تفنگ و جسم و فداکاری، بر تانک و تشکیلاتِ بشدّت خشم‌آلودی که به سراغ
بچّه‌های نیروی هوایی آمده بود، غلبه کرد؛ این هم یک مرحله. من آن شب هم
کاملاً یادم هست؛ جوانهای کشور در خیابانها، از جمله در خیابان ایران که ما
آنجا بودیم، راه میرفتند و فریاد میزدند ک
اهمیت انضباط شخصی در زندگی

آیا انضباط شخصی اهمیت دارد؟
کاپ کامیر تالیف کننده معروف آمریکایی که چهار کتاب پرفروش نوشته است و در هر مورد از آنان دربردارنده ۲۵۰ اصل موفقیت است وی در زمان ۵۰ سال تحقیق و مطالعه مهم ترین اصل موفقیت را انضباط شخصی معرفی کرده, پس انضباط شخصی قطقا اهمیت دارد و این اصل اولین دفعه به وسیله البرت هوبارد یکی پرکارترین نویسندگان آمریکایی که در اوایل قرن بیستم معاش میکرد مطرح شده است.
آیا انضباط شخصی باعث موفقیت میشود؟
ک
توجه و تمرکز، از اجزای اساسی موفقیت هستند.

با این پرسش شروع کنید:«چه کاری را واقعا می خواهم برای زندگی خودم انجام دهم؟»

این سوال را بارها و بارها از خود بپرسید تا به یک پاسخ واضح برسید.

اگه از نظر مالی محدودیتی نداشتی چیکار می کردی؟

تصور کنید که ده میلیون دلار پول به دست آورده اید، ولی فقط ده سال دیگر زنده خواهید بود. در این صورت چه کارهایی انجام می دادید و چه چیزی را فورا در زندگی خود تغییر می دادید؟

اگه یه غول چراغ جا
شما چه شغلی را می شناسید که اینقدر با زندگی خصوصی مردم سر و کار داشته باشد؟ یک نظافت چی چه بخواهد و چه نخواهد وارد جیک و پیک زندگی مردم می شود. منظورم نظافتچی داخل خانه هاست. هیچ مشتری ای قادر نیست شخصیت خانوادگی و فردی خود را از یک نظافتچی تیزهوش و کنجکاو و فضول ( بلانسبت بنده ) پنهان نگه دارد
ادامه مطلب
توجه و تمرکز، از اجزای اساسی موفقیت هستند.
با این پرسش شروع کنید:«چه کاری را واقعا می خواهم برای زندگی خودم انجام دهم؟»
این سوال را بارها و بارها از خود بپرسید تا به یک پاسخ واضح برسید.

اگه از نظر مالی محدودیتی نداشتی چیکار می کردی؟تصور کنید که ده میلیون دلار پول به دست آورده اید، ولی فقط ده سال دیگر زنده خواهید بود. در این صورت چه کارهایی انجام می دادید و چه چیزی را فورا در زندگی خود تغییر می دادید؟

اگه یه غول چراغ جادو داشتی چی؟تصور کنید که
♈️هرگز فکر نکنید با داشتن پول زیاد شما ثروتمند خواهید بود.
در دنیای امروزی ثروت فراتر از پول است.
♈️ناپلون هیل در کتاب کلید طلایی 15 نوع ثروت را معرفی می کند که داشتن آنها ما را ثروتمند میکند:
1- نگرش مثبت
2- ارتباط موثر
3- ادب
4- یادگیری مادام العمر
5- انضباط شخصی
6- تندرستی واقعی
7- آرامش خاطر
8- خلاقیت
9- عشق ورزیدن به کار
10- داشتن برنامه و هدف
11- داشتن قلب و زبان شاکر
12- درک دیگران
13- استفاده موثر از زمان
14- بخشندگی
15- اعتماد به نفس
دانایی و جهلدرقرون وسطا کشیشان بهشت را به مردم می فروختند و مردم نادان هم با پرداخت مقدار زیادی پول قسمتی از بهشت را از آن خود می کردند. 
فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می برد دست به هر عملی زد نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد تا اینکه فکری به 
سرش زد… به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت:
قیمت جهنم چقدره؟
کشیش تعجب کرد و ...گفت: جهنم؟!
مرد دانا گفت: بله جهنم.
کشیش بدون هیچ فکری گفت: ۳ سکه.
مرد سراسیمه مبلغ را پرداخت کرد
خب  خب بعد از مدتها یه پست جدید بزارم (از همراه اول سپاسگزام چون دلیل این پست اونه!!!).
از اپراتور تلفن همراه "همراه اول" یه پیامک با این مضمون بهم رسید:
"از این پس جهت اضافه شدن امتیاز قبض پرداختی/شارژ خریداری شده، به حساب باشگاه فیروزه ای خود، لازم است به یکی از دو روش زیر . . . . . . . "
میگه اگه تا سر ماه این کارا رو نکنی امتیازات شما می پره!!!!
خب رفتم داخل نرم افزار "همراه من" و رفتم قسمت باشگاه فیروزه ای و اونجا یه دکمه بود که روش نوشته شده بود امتیاز
اهمیت رشد انضباط فردی در خود | چرا انضباط فردی اهمیت دارد؟

اهمیت رشد انضباط فردی در خود
در این مقاله قصد داریم به شما راجب اهمیت رشد انضباط فردی و تاثیر آن در زندگی توضیحاتی دهیم.
توضیحاتی که نه از زبان خودمان بلکه از زبان موفق ترین افراد دنیا است.
افراد بزرگی که در این دنیا تاثیر گذار بودند و الهام بخش افرادی مثل من و شما هستند.
اگر می خواهید…
اگر می خواهید به جایی که دوست دارید در زندگی یا کسب و کارتان برسید باید اهدافتان را تعقیب کنید.
باید
نگارش ۲۴٫۲ دانا متوسطه دوره دوم (۹۸۰۶۱۷)   با تغییرات زیر   قابل دریافت می باشد.
رفع موارد گزارش شده
آخرین تغییرات در مورد کد درس انضباط در نظام شش سه سه .در همه جای سیستم کد ۹۹۹۹۰ جایگزین ۷۹۹۱ شد.برای این منظور مراحل زیر به ترتیب انجام شود.
۱- در داخل سیستم قسمت بروزآوری محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا اجرا شود.
۲– از سیستم خارج شده و در صفحه ورودی سیستم تیک اصلاح حروف و سایر روتین های اصلاحیه سوابق زده شود.
دانلود نگارش جدید برنامه دا
توقیف 126دستگاه وسیله نقلیه متخلف در کهنوج 
سرپرست فرماندهی انتظامی کهنوج با اشاره به اجرای 7 طرح ترافیکی در این شهرستان گفت: ازابتدای دی ماه با اجرای 7طرح انضباط ترافیکی در این شهرستان126 وسیله نقلیه متخلف اعمال قانون و روانه پارکینگ ها شدند. 
سرهنگ احمدیوسفی با اشاره به استمرار طرح ه
ادامه مطلب
امروز خیلی اتفاقی یه کلیپ دیدم که یه پسر بچه تا کمر رفته داخل سطل زباله و داره زباله‌هارو میگرده تا یه چیزی پیدا کنه، بعد یه آدم نفهم میره از پشت پسر بچه رو بلند میکنه و میندازه داخل سطل و خیلی خوشحال و خندان برمیگرده.
تو این که این آدم هیچ بویی از انسانیت نبرده و حتی ارزشش از حیوان هم کمتره شکی نیست اما من به این فکر میکردم که اون آدمایی که باعث شدن میلیون‌ها کودک کار تو کشورمون داشته باشیم و عین خیالشون هم نیست حتی از این آدم هم کثیف‌تر هس
چند وقت پیش خواهرم یه کار اداری داشت .منم همراه خواهرم رفتم
چون کارهای خواهرم خیلی طول می کشید داخل سالن نشستم(چه همراه خوبی :دی)
سالن خیلی شلوغ بود همراها همه داخل سالن روی صندلیا نشسته بودن (چه همراهان خوبی )
بعد از چند دقیقه یه آقای با چمدون اومد داخل سالن .یه نگاهی به همه انداخت و مستقیم اومد بالای سر من و گفت :
میشه این چمدون اینجا باشه و من برم کارهامو انجام بدم؛اخه اجازه نمیدن وسایلم رو داخل ببرم .
مِن مِن کنان گفتم آخه خواهرم الان میاد می
قاپاما
یکی از بهترین غذاهای ارمنی قاپاما نام دارد که در آن از کدو حلوایی استفاده می شود و طعم بسیار لذیذی دارد.در ارمنستان مردم برای مراسمات خاص یا عید ها قاپاما را می پزند.در تمامی رستوران های ارمنستان قاپاما وجود دارد و شما می توانید میل کنید.پخت قاپاما سخت نیست و شما می توانید خودتان این غذا را بپزید.طرز تهیه قاپاما این گونه است که ابتدا داخل کدو های حلوایی یا کدوهای تنبل را خالی می کنند سپس در داخل آن ها برنج های پخته شده و میوه هایی مثل س
مارک ویلموتس بلژیکی قرار است سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. نام بزرگی نیست اما جوان است و جویای نام. در رسانه ها از اون به عنوان فردی خرافتای یاد می شود. اگه اهل نظم و انضباط باشه و دیسیپلین کاری رو حفظ کنه، و البته کاری برای تیمهای پایه ما هم بکنه، حتی نتایج خوبی هم نگیره؛ باید راضی باشیم
تیم ملی ما بی پشتوانه است فعلا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
* مردم ما همیشه عادت کردن به نالیدن. به اینکه وای چقدر بدبختیم. همه چیز گرونه. نمیشه هیچی خرید. شرایطمون بد شده. کاش بمیریم راحت شیم. این چه زندگیه و...
بعد که کرونا اومد و سایه ی مرگ رو دیدن، حمله ور شدن به داروخونه ها و لوازم بهداشتی فروشی ها برای چاپیدن ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده. 
این میان هم برخی با خوردن الکل (مـشـروبات الکلی) سعی بر این داشتن که خودشون رو مصون کنن از این ویروس که یا اون دنیا تشریف بردن یا رفتن تو کما یا کور شدن!
* این رو
چند وقت پیش به اتفاق خانواده از یک مسیری رد می شدیم که دوطرفه هم بود، سمتِ ما و یکم جلوتر یه گودی خیلی بد بود که سال هاست وجود داره. همیشه وقتی به اون گودی می رسیدم از لاین مخالف می رفتم که داخلش نیفتم. امّا آخرین دفعه از سمت روبرو ماشین میومد و نمی شد کاری کرد و افتادم داخل گودی و احساس کردم جلوبندی ماشین داغون شد. همون لحظه ناراحت شدم و گفتم من اگه به جای این خونه ی روبرویی بودم یه لمری، سیمانی چیزی می ریختم داخل این گودی که مردم انقدر اذیت نشن.
قابلیت دانلود اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران ایرانی غیر‌فعال است، چون از خارج تحریم هستیم. قابلیت استفاده از اینستاگرام برای کاربران ایرانی به زودی غیرفعال خواهد شد، چون از داخل تحریم هستیم. دارو نیست چون از خارج تحریم هستیم، دارو هست، دست من و تو نیست، چون از داخل تحریم هستیم. دست امامزاده بر سر دست‌های داخل است و دست شاهزاده در دست دست‌های خارج. دست بوسی حضرت آقا و اعلیحضرت همایونی برقرار است اما دست دلال‌ها دست خدا شده، هر توپی را و
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، محمدرضا عارف با حضرت در حسینیه جماران و شریک شدن درون انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در جمع خبرنگاران گفت: ما بر این باور هستیم که کشور ما مردمی ترین حکومت را دارد و همگی امور و قسمت ملک را مردم یا به رخساره مستقیم و یا بوسیله صورت غیرمستقیم گلچین می کنند. وی افزود: اهمیت و نقش حضور مردم در انتخابات مشخص است و ما در جای جای مختلف طریق رادیکال این وضعیت را می بینیم. غلام همچنین به نشانی یک ش
نحوه دادن قرص به گربه
برای دادن قرص به گربه اول باید مطمئن بشین که اون قرص میتونه همراه غذا مصرف بشه یا خیر میتونین این رو از دامپزشکش بپرسین.
برخی از داروها هم باید با معده خالی مصرف بشن و قایم کردنشون  داخل تشویقی و غذا از جذب دارو جلوگیری میکنه.
قایم کردن قرص داخل تشویقی یا غذامحبوب ترین و راحت ترین روش برای دادن قرص به گربه قایم کردنش داخل یه تشویقی خوشمزه است!
این روش به خصوص برای گربه هایی که به بیماری های پوستی گربه مثل درماتوفیت که درم
در قرآن می‌گوید کسی که یک نفر را بکشد گویا
تمام مردم را کشته است، حالا در کشور ما قرار است تمام مردم کشته شوند تا آن یک
نفر کشته نشود. چه کورکورانه از صلح حسنی با اوباما به عاشورای حسینی با ترامپ
رسیده‌ایم. نه جانم شتر‌سواری دولا دولا نمی‌شود، آن که شب عاشورا گفت هر کس می‌خواهد
برود، در سرزمین خویش نمی‌جنگید، زمین غصبی نماز ظهرِِ عاشورا خواندن ندارد. ما نمی‌رویم،
ما داغ تابستان‌های داغ فروان دیده‌ایم. ما چوب‌های دو سر نجس، گله از داخل ب
عیدی همراه اول به مناسبت آغاز سال 1399 

✅مشترکین همراه اول میتوانند از هم اکنون با شماره گیری کد *1399*1# و سپس فعالسازی #اپ_اوانز از هزار تا پنجاه هزار تومان به صورت تصادفی در 5 مبلغ متفاوت (1، 2، 5، 10، 50 هزار تومان) اعتبار داخل شبکه دریافت کنید.

✅ کد فعالسازی:
1#*1399* (ستاره ۱۳۹۹ ستاره ۱ مربع)

♦️برای فعالسازی طرح مکالمه باید اپلیکیشن اوانز را دانلود و با خط همراه اول فعال کنید سپس از داخل اپ بر روی جعبه هدیه بزنید تا پیام فعال سازی براتون ارسال ب
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و

سلام به همه ی پارسی زبانان بازی وارفریم . اینجا داخل این بلاگ ما همراه با انجمن پلی استیشن 4 هستیم ، یعنی 1 ماه از PC عقب هستیم . به هر حال ممکنه اون انجمن رو هم پوشش بدیم . دوستانتون رو معرفی کنید و بزودی داخل یک شبکه اجتماعی دور هم جمع میشیم و در مورد بازی گپ میزنیم و اطلاعات کسب میکنیم .

خب امروز ساعت  بعد از اینکه من برگه 602 رو از غنی زاده گرفتم و بعد از کمی معطلی با یکی از دوستان خوابگاه و هم کلاسی رفتیم برای دیدم موزه مردم شناسی بیرجند ؛
رفتیم بلیط گرفتیم (من حساب کردم برا خودمو دوستم) شد 5هزار تومن بعد رفتیم داخل یکی از دو موزه دیدیم و چند تا عکس گرفتیم بعد با حیات و گل و درختان کهن سال بعد حرکت کردیم به طرف دانشگاه ...
یک ‌اشتباه بزرگ: بدتر دانستن جنس مردم زمان خود از مردم زمان ‌گذشته 
خدا که این همه لجاجهای اقوام گذشته با پیغمبران خودشان را در قرآن بازگو کرده است، برای این است که همه و خود پیغمبر بدانند که ای پیغمبر! اگر مردم تو لجاج و عناد به خرج می‌دهند گذشتگان از اینها بدتر بودند، و مردم مسلمان هم اینقدر یأس و ناامیدی به خودشان راه ندهند.
یکی از فکرهای بسیار غلط همین است که ما مردم زمان خودمان را جنساً از مردم زمان پیشین بدتر بدانیم، چون وقتی که بدتر ب
گفتگوی بی واسطه نماینده رهبر انقلاب با مردم ماهشهر
حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی که به همراه برخی از معاونان خود ظهر امروز در شهرک طالقانی ماهشهر حضور پیدا کرده بود با مردم این منطقه دیدار و پای درد دل آنان نشست.
  قرار است وی از مناطق مختلف این شهرک دیدار کرده و پس از گفت‌وگو با مردم این منطقه، خواسته‌ها و گفته‌های آنان را به محضر رهبر معظم انقلاب منتقل نماید.
شهرک طالقانی یکی از مناطق محروم ماهشهر به شمار می‌رود که ح
زنگ زدن در مراکز آموزشی برای اعلام ساعات شروع و پایان کلاس ها از دیرباز نماد نظم و انضباط در مدرسه بوده و اعلام به موقع و بدون تأخیر زنگ یکی از دغدغه های مدیران مراکز آموزشی می باشد.با نصب این سیستم به زنگ اخبار موجود در مدرسه دیگر نگران اعلام به موقع زنگ ها نباشید.نحوه استفاده از این دستگاه بسیار ساده است برنامه زمانی زنگ ها را وارد برنامه دستگاه نموده و مدت زمان طول زنگ ها را مشخص می نماییم؛ با وصل کردن خروجی دستگاه به زنگ اخبار موجود در مدر
به فقرا کمک کنیم یا به حج برویم؛ آیا واقعاً مسئله این است؟!
این‌یک واقعیت است که سفر حج هزینه‌های بسیار سنگینی دارد، و مردم هم حق دارند، باوجود مشکلاتی که مردم داخل کشور با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، مطالباتی برای اهتمام بیشتر مسئولین به مسائل داخلی کشور داشته باشند. با این وجود چه راهکاری می‌توان پیشنهاد کرد که هم حج تعطیل نشود و هم به نیازمندان کمک شود؟
ادامه مطلب
در قرون وسطی کشیشان بهشت را به مردم می فروختند و مردم نادان هم با پرداخت هر مقدار پولی، قسمتی از بهشت را از آن خود می کردند. فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می برد دست به هر عملی زد، نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد تا اینکه فکری به سرش زد ... به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت: قیمت جهنم چقدره؟ کشیش تعجب کرد و گفت: جهنم؟! مرد دانا گفت: بله جهنم. کشیش بدون هیچ فکری گفت: ۳ سکه. مرد سراسیمه مبلغ را پرداخت کرد و گفت: لطفا سند
به اینکه دختر آبی که بود و چه کرد کاری ندارم. مشکل بزرگ رسانه هایی هستند که دست از تحمیق توده ها بر نمی دارند تا هدستانش که شب ها همراه هم و در یک آبشخور می چرند، بتوانند راحت تر کشور را چپاول کنند. واقعاً درد امروز این مردم، این است که چرا نمی توانند به استادیوم بروند، یا عده ای قصد دارند این را در زائقه مردم فرو کنند؟
10 کشور که قدبلندترین و قدکوتاه ترین مردم جهان را دارند
در اینبخش با 10 کشور کـه قدبلندترین و قدکوتاه ترین مردم جهان را دارند، آشنا می‌شویم. جدول میانگین قد کشورها طبق معمول یک جدول ثابت اسـت، اقلیم و سبک تغذیه و زندگی در رشد قد ملت ها تاثیر دارد، بسته بـه نوع اقلیم ها در مدت زمان طولانی حتی نژاد انسان نیز دستخوش تغییر می‌شود. در ادامه این مطلب ابتدا 10 کشور قدبلند و سپس با 10 کشور قدکوتاه آشنا میشویم. با پارس ناز همراه باشید.

ایسلند

ادامه مط
اسپری تمیز کننده داخل اتومبیل سوناکس :

اسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس به آسانی و راحتی تمام جرم های داخلی روی سطوح را پاک می‌کند.
سطوح پارچه‌ای به خصوص روکش‌های صندلی‌ها، سان روف و قسمت های پلاستیکی تودوزی داخل از جمله موارد مصرف این محصول می‌باشد.
استفاده از تمیز کننده داخلی اتومبیل سوناکس علاوه بر از بین بردن جرم های سرسخت باعث ایجاد رایحه ای دلچسب در داخل خودرو شما می‌شود
ولی کسی نظر نداد
چون مردم آفریقا نمیدانستند " غذا " چیست !
مردم آسیا نمیدانستند "نظر" چیست !
مردم اروپا نمیدانستند "کمبود" چیست !
و مردم آمریکا نمیدانستند "سایر
کشورها" چیست؟
تصاویر از روستای قاسم آباد تهرانچی
[عکس 620×414]
مشاهده مطلب در کانال
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه هفتمین کنفرانس بین المللی رله های آینده داخل هتل پاسیان اوین در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت ارزش و ثبت اشتهار ساختمانی ملی اظهار کرد: ثبت اشتهار ساختمان ملی به قیافه آزمایشی در کرمان آغاز شد تا بتوانیم ضمن آسیب شناسی سامانه بتوانیم همه مقدمات و اقدامات لازم را برای ثبت اشتهار مردم فراهم کنیم. وی ادامه داد: ۱۰ استان دیگر در قلمرو در طرح اقدام مسکن ملی استراحت گرفته اند که در
هر کسی که دغدغه مردم را دارد، باید کاری کند که مردم به ایمان، تبعیت و اطاعت قلبی کشانده شوند، مردم ایران، مردمی مؤمن، دین باور، معتقد به مبانی و برای فداکاری در این راه آماده‌اند، بنا بر این کسانی که می‌خواهند مردم یک نقش عملی و عینی داشته باشند و حکومت الهی با جنبه مردمی توأم شود، باید جاذبه‌ها و زیبایی‌های این مسأله را از نظر عقل و منطق بشری تبیین کنند و مردم را برای حضور در صحنه به شوق آورند. مردم نیز با ایفاء نقش واقعی خود، همواره ناصر
روی سخنم با شورایی هست ک نه میشناسیم از چ شخصیت هایی تشکیل یافته، و نه اطلاعاتی از محل چنین ارگانی داریم . 
ب حمداله راه مبارزه با مردم را به خوبی پیدا کردید ، خیلی ها راضی ان بنزین رو به قیمت ۱۰ هزار تومن بزنن، ولی این اینترنت صاحب مرده وصل بشه . 
از حکومت عدل علی صحبت می کنید ، شما نگران امنیت کشور نیستید ، شما نگران حکومت خود، صندلی خود و جایگاه خود هستید ، شما دنبال پابرجا بودنه ریاست خود هستید، این هیچ ربطی ب امنیت کشور ندارد . 
شما الان در
پودر گل سرخ: غنچه‌های گل خشک را از عطاری مطمئن بگیرید. مقداری از غنچه‌های خوشرنگ‌تر را جدا کنید و در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید و برای تزیین دسرهای سنتی مثل کرم و پودینگ گل سرخ، کرم پسته، شیر برنج، شله زرد، حلوا، کیک‌های ایرانی و روی ماست و خیار و بورانی‌ها و داخل قوری چای استفاده کنید. مابقی گل‌ها را بشویید و اجازه دهید کاملا خشک شوند. بعد گلبرگ‌ها را آهسته جدا کنید و در شیشه‌ داخل یخچال نگهداری کنید. بهتر است آنها را پودر نکنید

سلام به همه ی پارسی زبانان بازی وارفریم . اینجا داخل این بلاگ ما همراه با انجمن پلی استیشن 4 هستیم ، یعنی 1 ماه از PC عقب هستیم . به هر حال ممکنه اون انجمن رو هم پوشش بدیم . دوستانتون رو معرفی کنید و بزودی داخل یک شبکه اجتماعی دور هم جمع میشیم و در مورد بازی گپ میزنیم و اطلاعات کسب میکنیم .

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از گاردین ادریس آلبا روز دوشنبه ۲۶ اسفند داخل توئیتی در این باره نوشت: «آزمایشکووید-۱۹ من امروز صبح مثبت شد. حالم خوب است. فعلا هیچ علامتی ندارم، اما به فکر کردن قرارگرفتن احتمالی ام در معرض ویروس ایزوله شده ام. مردم در خانه بمانید و عملگرا باشید. من بوسیله خبر رسانی درباره وضعیت سلامتم دنباله خواهم رحم. وحشت نکنید.» هفته پیش آشکار شد که البا در یک مراسم در لندن با سوفی گرگور ترودو، همسر جاستین ترودو، ش

در اجرای آیین نامه اختصاصی شناسنامه ملی برای اشخاص حقوقی کشور،به منظور برخورد و جلوگیری از روند رو به رشد جرایم مالی و اقتصادی تحت پوشش شخصیت حقوقی شرکت ها،ایجاد انضباط مالی و اداری،تسهیل تبادل و اطلاعات بین دستگاه های اجرایی کشور برای کلیه سازمان و نهادها از جمله شرکت سهامی بیمه ایران شناسنامه ملی صادر شده است.
دانلود آهنگ شهاب مظفری اتفاقا عشق
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * اتفاقا عشق * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شهاب مظفری باشید.
دانلود آهنگ شهاب مظفری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahab Mozaffari called Etefaghan Eshgh With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ شهاب مظفری به نام اتفاقا عشق
اتفاقا عشق یعنی راه را گم کرده باشی اشتباهی را برای بار چندم کرده باشیاتفاقا بهتر است از چشم عاقل ها بیو
مردم‌شناسی[۱] یا قوم‌شناسی به بررسی و واکاوی ریشه و چگونگی دین، زبان، ساختار اجتماعی و پراکندگی نژادها، قومیت‌ها یا ملت‌ها می‌پردازد.
تفاوت عمدهٔ مردم‌شناسی با مردم‌نگاری توجه این دانش به جنبه‌هایی چون فرهنگ در گروه‌های انسانی گوناگون است. بنیادگذار قوم‌شناسی را آدام فرانتیشک کولار می‌دانند که در ۱۷۸۳ در وین کتابی پیرامون این موضوع منتشر نمود.
جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی ال جی LG
جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی ال جی LG یک جرم گیر با کیفیت می باشد
که به شما توصیه می کنیم حتما برای ماشین ظرفشویی یا لباسشویی خود ، آن را
تهیه کنید .
این جرم گیر علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی
المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .
ازبین بردن باکتری ولجنهای داخل دستگاه و رسوبات داخل دستگاه نیز یکی دیگر از ویژگی های جرم گیر می باشد

نحوه استفاد
تا حالا دقت کردین...اونموقع بود که وزیرخارجه بی ادب آلمان و نخست وزیر ژاپن طبق پازل آمریکا اومدن ایران و قیمت دلار و سکّه کشید پایین؛  خب؟حالا که اینا تشریفشون رو بردنمجدد قیمت دلار و سکّه طبق پازل آمریکا بازم رفت بالا؛ خب؟حالا دیگه ساده لوح ترین افراد هم متوجه میشن که در داخل ایران و بین برخی مسئولان این مملکت هستن کسانی که خائنانه کاملاً در پازل ترامپ دارن عمل میکنن تا با فشار بر معیشت مردم ایران و شوراندن مردم، کشور رو ببرن به سمت تسلیم د
این تصویر پیرمرد پنجاه ساله نیست ...این جوان بیست و هشت ساله،مهدی باکری است!وقتی شهید مهدی باکری شهردار ارومیه بود، یک شب باران شدیدی بارید و سیل آمد، ایشان پا به پای دیگران در میان گل و لای کوچه ها که تا زیر زانو می رسید به کمک مردم سیل زده شتافت. در این بین آقا مهدی متوجه پیرزنی شد که با شیون و فریاد از مردم کمک میخواست‌؛تمام اسباب و اثاثیه پیرزن در داخل زیر زمین خانه آب گرفته بود. آقا مهدی بی درنگ به داخل زیرزمین رفت و مشغول کمک به او شد. پیرز
چگونه یک دانش آموز بی نظم را منظم کنیم؟

روش برخورد با دانش اموزان بی انضباطروش های کنترل کلاس
قطعا برای شما هم بارها پیش آمده که در کلاس درس با دانش آموزان بی نظم مواجه شده باشید و شما را خسته کرده باشند استاد سلام مرجع تدریس خصوصی استراتژی هایی برای اداره دانش آموز بی نظم به شما پیشنهاد میدهد همراه ما باشید :
با توجه به مدت زمانی که معلمان با دانش آموزان خود دارند میتوانند تأثیر زیادی بر روی آنها بگذارند.
معلم خوب زمان آموزشی را حداکثر و ح
بسمه تعالی
صورتجلسه انجمن انتظامات و پشتیبانی
دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :                                                                                                                                                                 شماره جلسه:   6
-        
تهیه و نصب تراکت در خصوص ارتقاء
سطح آگاهی دانش آموزان در خصوص فواید و آثار نظم و انضباط و برنامه ریزی در
انجام کاره
هموروئید بیماری شایعی است و بیش از۵۰ درصد مردم در مقطعی از زندگی شاندچار این ناراحتی می شوند. خون ریزیرک …ت …ال هنگام اج …اب …ت م ……… زاج، از علایماصلی بواسیر است. البته این خون ریزیمی تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد.زمانی می توان بواسیر را درمان کرد کهعلت اصلی آن مشخص ش …ود. به نقل ازسایت «هلث نیوز »، هموروئید، رگ هایخونی بزرگ شده در قسمت رکتال استکه در صورت باقی ماندن در داخل مقعدمشکلی ایجاد نمی کند، زیرا داخل مقعد،عصب زیادی وجود ندارد.
ا
گاه از مردم رای‌گیری می‌کنند تا رای مردم را از ایشان بگیرند، دستگیر کنند، اخراج کنند‌. بعد از انتخابات کُن فَیَکُن می‌شود، به آن که برنده نمی‌شود می‌گویند برنده باش و برنده می‌شود. روی خوش زندگی به بنده‌ی سلطان چند روزیست، روزیِ او به یک ترشرویی صاحب این بندگی بند است. این داستان کهنسال ده ساله‌ی ماست، ناز شست آن قماربازی که دست آخر همه چیزش را به خاطر خلق ببازد و دل مردم را ببرد. باید آن قدر خوب زندگی کرده باشی، آن قدر به خاطر سوار مردم
پرده اول : بنزین گران می شود
پرده دوم : همه مردم شاکی از این وضع به داخل خیابون میاند و معترض به این وضع
پرده سوم : معلوم نیست چه خبر اشرارند یا دولتی ها که هر کدام یک جا را اتیش میزنند و به پای مردم ثبت می کنند
پرده چهارم : صحنه های اعجاب انگیز که هر موقع اعتراض مردم از تلویزیون می بینیم که یه عده قران اتیش میزنند و اموال عمومی را خراب می کنند (اقا من فهمیدم این اشرار مغز ندارند جون میدونند وقتی به دین و مذهب مردم توهین بشد دو دستگی میشد چرا باز ای
بدهی ها را همین امروز حل و فصل کنید، از قرض و وام دور خودداری کنید و استقلال مالی داشته باشید.
از همین حالا و با هر درآمدی
هدف شما و هر شخصی این است که در زندگی هرچه سریع تر به استقلال مالی برسد. این مستلزم انضباط اقتصادی با هر تومانی که به دست می آورید است. شما باید 10%، 15% و حتی 20% درآمدتان را پس انداز کنید.

پس انداز کنید
به دلیل اینکه احتمالا شما درحال حاضر مقروض هستید، با پس انداز 1% از درآمدتان شروع کنید و با 99% زندگی را اداره کنید تا زمانی که بر
تفکر، سخت ترین انضباط است.
آلبرت انیشتین

در این مورد مردم سه دسته اند:
 آن هایی که تفکر می کنند(اقلیت مردم)
 آن هایی که گمان می کنند که فکر می کنند. 
 و افرادی که حاضرند بمیرند اما تفکر نکنند! 

برای فکر کردن به مسائل مهم و مشکلات زندگی خود زمانی را اختصاص دهید.
برای تفکر، در ابتدای کار برای 30 دقیقه به جای دنجی بروید تا از سر و صدا و حواس پرت کننده های اطراف به دور باشید،گوشی خود را هم کنار بگذارید.
کم کم این زمان را بیشتر کنید. 

آن هایی که س
من موندم!!!
چرا مردم فرانسه که از حقشون دفاع می کنن ، دولتشون به عنوان دیکتاتور معرفی میشه. اما توی ایران مردم که اعتراض میکنن ، میشن اشوب گر؟؟؟؟
اوضاع این روزهای ایران ، تاریخ قبل از انقلاب رو مرور می کنه.
.................
قبل از به اصلاح انقلاب اقابون در زمان پهلوی! وقتی مردم در مورد چیزی اعتراض میکردن ، یکی از حربه های حکومتی این بود که فردی به نام شعبان بی مخ که از گنده لات های تهران بود ، میزاشتن جلوی مردم تا از مردم بر علیه مردم ! استفاده کنن و ای
• نماز جمعه ترکیبی از بیان حقایق معنوی و اسلامی، حضور غیر دستوری مردم در این صحنه و مرتبط با حکومت اسلامی است. • بر خلاف تصور برخی افراد، حکومت فقط وظیفه‌ی تأمین رفاه و آزادی و استقلال سیاسی مردم را ندارد، بلکه حکومت در قبال دین و اعتقادات مردم نیز وظیفه دارد.• این شبکه‌ی مهم، در عین حالی که مردمی، اسلامی، حکومتی و سیاسی است، اما داخل در جناح‌بندی‌های گوناگون مردم و جناح‌های سیاسی نیست.•  نماز جمعه نسبت به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلا
در مدینه مرد دلقکى بود که با رفتار خود مردم را مى خندانید، ولى خودش ‍ مى گفت :من تاکنون نتوانسته ام این مرد ((على بن حسین )) را بخندانم .روزى امام به همراه دو غلامش رد مى شد، عباى آن حضرت را از دوش ‍ مبارکش برداشت و فرار کرد! امام به رفتار زشت او اهمیت نداد. غلامان عبا را از آن مرد گرفته و بر دوش حضرت انداختند.امام پرسید:این شخص کیست ؟گفتند:دلقکى است که مردم را با کارهایش مى خنداند.حضرت فرمود:به او بگویید: ((ان لله یوما یخسر فیه المبطلون )) خدا را روز
کنفرانسن تغییرات اقلیمی سازمان ملل ۲۰۱۹ که بوسیله شهرت COP25  شناخته می شود، بیست و پنجمین کنفرانس تغییرات اقلیمی این موسسه از ۲ تا ۱۳ دسامبر در مادرید پایتخت اسپانیاتحت ریاست دولت شیلیبرگزار می شود. گرتا تونبرگ در سخنرانی اش در این میتینگ داخل روز ۶ دسامبر بار دیگر از رهبران دنیا به خاطر اجرا ندادن اقدامات کافی بخاطر جلوگیری از فساد بوم شناختی که دارد سیاره ما را نابود می کند، انتقاد کرد. او گفت: «ما معرفت آموزان بیش از یک سال است که درون حا
خورشت لوبیا سبز..معمولا این خورشت رو با گوشت قرمز درست میکنن ولی من همه جوره درست میکنم مثلا با چرخ کرده ،کوفته ریزه ،گوشت خورشتی،یا گوشت تکه ای،امروز هم با مرغ درست کردم قبل از هر کاری یک عددسینه مرغ رو نمک و زردچوبه زدم داخل روغن سرخ کردم وقتی سرخ شد داخل همون روغن پیاز نگینی خرد کرده رو ریختم و سرخ کردم وقتی پیاز سرخ شد هویچ ودوقاشق رب گوجه  فرنگی  به همراه زرد چوبه ویک لیوان پوره گوجه به همراه مرغ سرخ شده واب جوش اضافه کردم وقتی مرغ پخته ش

چیزی که الان دارم میگم شاید عمومیت نداشته باشه و هرجایی یا هر محله ای شرایط خودش را داشته باشه اما من بی سر و صداترین و بی روح ترین محرم زندگی ام تا الان را دیدم و تجربه کردم.
نمی دانم دلیلش چی بود ؟؟
مربوط به گرانی ها و سنگین شدن مخارج بود ؟؟ یا خدای نکرده زبانم لال بی تفاوت شدن مردم ؟؟
شاید هم ...
به هرحال این محرمی نبود که هر سال می آمد و می دیدم.
ظهر عاشورا آمد و من نفهمیدم که ظهر شده !!
ظهر تاسوعا رفتم مسجد محلمان که همیشه تو دهه محرم برنامه ه
قوم‌نگاری یا مردم‌نگاری[۱] به مطالعه نظام‌مند مردم و فرهنگ‌ها گفته می‌شود. طراحی آن به صورتی است که پژوهشگر در آن پدیده فرهنگی را در جامعه از زاویه دید موضوع مطالعه بررسی می‌کند. قوم‌نگاری ابزاری است که فرهنگ یک گروه را به صورت مکتوب و مصور بازنمایی می‌کند. بنابراین بسته به اینکه به عنوان یک مورد قابل شمارش یا اسم از آن یاد شود این عبارت معنای متفاوتی خواهد یافت[۲]. نتیجه یک مطالعه میدانی یا گزارش یک مورد نمایانگر دانش و نظام معنایی در ز
به گزارش خبر نگاران اورانوس حضور بی سا بقه مردم باعث شد که مراسم وداع با شهیدان در مصلی تهران کنسل شود. هم اکنون ورود شهدا به صحن جامع رضوی که با استقبال پر شور مردمی همراه شد .به گزارش گزارشگران اورانوس حاضر در مراسم این مراسم از ساعت 14:30 شروع و تا اکنون ادامه دارد . و همچنین افرادی هم در این مراسم به علت تراکم جمعیت مصدوم گشته و برخی هم آسیب های مالی و مادی دیده اند .باما همراه باشید.
شش رسول از شش جهتچون جسد مردم را که کار کن او بود شش جهت بود، پیش و پس و راست و چپ و زیر و زبر ایزد تعالی شش رسول کارفرمای بفرستاد سوی ایشان، چنان که به مثل آدم علیه ‏السلام ، از سوی سر مردم آمد و نوح علیه ‏السلام از سوی چپ مردم آمد و ابراهیم علیه‏ السلام از سوی پس مردم آمد و موسی علیه ‏السلام از سوی زیر مردم آمد و برابر آدم علیه‏ السلام و عیسی علیه ‏السلام از سوی دست راست مردم آمد، برابر نوح علیه ‏السلام و محمد مصطفی صلی‏ الله‏ علیه‏ و‏آله
قارچ پلو با مرغ
قارچ500 گرم سینه مرغ 500 گرم پیاز 5-6 ق غذاخوری برنج 3-4 پیمانه کنسرو نخودفرنگی1 لیوان زعفران دم‌کرده 4 ق غذاخوری  کره یا روغن100 گرم آبلیمو ترش 2 ق غذاخوری نمک، فلفل  به میزان لازمبرای تهیه قارچ پلو ابتدا سینه مرغ را به شکل باریک و به طول 4 تا 5 سانتیمتر خرد کنید. قارچ‌ها را به شکل ورقه یا نگینی خرد کنید.ابتدا قارچ‌ها را همراه با آب لیموترش در دو مرحله در ماهیتابه با حرارت زیاد داخل روغن تفت دهید. (دقت کنید که اگر قارچ‌ها را یکباره
در این شرایط بحرانی صدا و سیما قشنگ داره کاسبیش رو می‌کنه. مثلا اعلام می‌کنه که سریال پایتخت ساعت 10 شب شروع میشه و مردم چون سرگرمی ندارن و سریال پایختخت تنها سریالی هست که مردم بهش علاقمندی نشان دادند؛ ساعت 10 شب پای تلوزیون می‌نشینند. ساعت 10 شب میشه و شبکه یک سیما داره تبلیغات پخش می‌کنه و ده تا بیست دقیقه این تبلیغات طول می‌کشه. شب دوم 20 دقیقه تبلیغ پخش شد. و شب‌های دیگه 10 الی 15 دقیقه. وسط سریال هم که 7 الی 10 دقیقه تبلیغ هست. خیلی مجلسی و شیک

تنوع غذا در کشور ترکیه خیلی زیاده ذائقه مردم کشور ترکیه به مردم کشور ایران نزدیکه .
در این پست یکی از مهم ترین غذهای ترکیه رو بهتون معرفی میکنم .بورک

بورک
بورک ترکیه که قطعا همه شما به گوشتان خورده است ، بورک یکی از میان وعده هایی است که باب طبع بسیاری از مردم ترکیه و توریست ها می باشد و طرفداران زیادی دارد و بورک ترکیه یک غذای سنتی است و پایه اصلی آن خمیر یوفکا می باشد که خمیر فیلو نیز نامیده می شود .
  بورک در استانبول انواع مختلفی دارد و دا
حقوق بشر در تفکرات مجتهد شبستری قسمت 6

علاوه بر این ، ترجمه بدون نظر نه تنها پیام مذهبی این کتاب بلکه علاوه بر راه | این امر باز می شود تا پیام مذهبی خود را به طور فزاینده عینی کند (شبستری ، 1: 1). اکنون و سپس گفته شده است که اکثر دستورالعمل ها در قرآن از اسلام است. در این توضیح ، ناخوشایندی رخ داده است. یکی باید این دو را تشخیص دهد ، یکی این است که قرآن حاوی جملات و دیگری موضوع این است که آیا | آیا امروز این تصمیمات درباره مسلمانان رسمی است؟ به عنوا
# اینترنت رایگان همراه‌اول♻️هدیه دوشنبه‌سوری♻️
#مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد زیر     *100*641#(ستاره 100 ستاره 641 مربع) هدیه طرح «دوشنبه سوری» خود را فعال کنند.
❇️ هدایای دوشنبه سوری این ماه از 500 مگ تا 100 گیگابایت به صورت تصادفی میباشد.
⏱ فرصت فعالسازی از ساعت 12 امشب به مدت 24 ساعت میباشد.
⏳بسته های اینترنت یک روزه از ساعت 5 صبح لغایت 17 عصر قابل استفاده هستند. (به تاریخ فعال شدن بسته داخل پیام فعالسازی توجه کنید)
کد استعلام بسته :
جشن میلاد حضرت نبی اکرم و امام جعفر صادق (ع) با حضور مردم شریف مهرگان قزوین همراه با سخنرانی و مداحی و هم خوانی نو گلان کلاس قرآن مسجد برگذار گردید 

مراسم جشن ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) در مسجد  امیر المومنین (ع)
با حضور مردم شریف مهرگان همراه با مولودی خوانی و سخنرانی و پذیرایی برگزار گردید

گروه چت آزاد گروه تلگرامی می باشد. که داخل آن گروه چت آزاد است و همه اعضا بدون محدودیت می توانند 
داخل این گروه چت تلگرامی چت کنند.
و گپ بزنند گروه گپ تلگرام  هم در مطلب قبلی توضیح دادیم شما می توانید لینک گروه چت تلگرام را به راحتی در اختیار داشته باشید.
باید وارد کانال گروه تلگرام بشید برای پیوستن به چت آزاد داخل سایت لینکدونی تل برید.
کفاره ی شرابخوریهای بی حساب
هشیار در میانه ی مستان نشستن است
به نام خداوند بخشنده ی مهربان
«لعمرک انهم لفی سکرتهم یعمهون»
قسم به جان تو (ای پیامبر) که آنان در مستیشان سرگردانند .
سوره ی حجر آیه ۷۲
داستانی رو از کودکی شنیده بودم مضمونش این بود:
جادوگری نیمه ی شب معجون دیوانگی رو داخل چشمه ی شهر که مردم ازون آب میخوردند میریزه
یکی از مردم  متوجه میشه فردا هرچی به مردم میگه آب چشمه آلوده شده هیشکی گوش نمیکنه و همه از چشمه آب میخورن و همه دیوانه م
دیروز در تمرین استقلال بین  فرشید اسماعیلی و علی دشتی وهیلیچ و داریوش شجاعیان درگیری اتفاق افتاد 
.استراماچونی که از قبل هم نشان داده بود
که نظم و انضباط در تیمش یک حقیقت انکار ناپذیره و قطعا قبل از تمرین امروز تکلیف تنها را روشن مینماید

اگر برای مهمانی هایتان به دنبال غذاهای متفاوت و به اصطلاح دهن پر کن هستید که در آن ها هم پلوی مخلوط باشد هم خورش و هم آش و کباب با ما این منو را دنبال کنید .تا مهمانانتان انگشت به دهان بمانند. 

آجیل پلو

آجیل پلو یک پلوی مخلوط و خوش رنگ و لعاب عیانیست که در برخی شهر های آذربایجان و در مهمانی های رسمی شان پخت میشود .

مواد لازم برای 4تا6 نفر
برنج : 500 گرم مرغ بدون استخوان :500 گرم برگه زردآلو : 300 گرم برگه قیسی : 500 گرمخلال بادام : 200 گرم خلال پسته : 200
دانلود آهنگ امید حاجیلی زیم زیم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * زیم زیم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امید حاجیلی باشید.
دانلود آهنگ امید حاجیلی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Omid Hajili called Zim Zim With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ امید حاجیلی به نام زیم زیم
کجکی ابرویت نیش کژدم استچه کنم افسوس مال مردم استزیم زیم زیم زیم زیمدو چشمان خمارت را کی دارددو ابروی دم مارت را کی دا
به نام خدا
این چند روزه که مردم درگیر بیماری کرونا هستند، رفقای مهدی یاور هنوز فعالند و سعی میکنند دوشا دوش دیگر گروه های جهادی و مدافعان سلامت تا جایی که میتوانند کار جهادی کنند.
داخل این چند روزه فعالیت های زیادی انجام دادیم که چندتاش را براتون نام میبرم: 
۱-طراحی و ساخت پیک مهدی یاوران برای کودکان تا در ایام تعطیلی از وقت خود به درستی استفاده کنند.
۲-توزیع کتاب بین بچه ها برای ترویج کتاب خوانی و استفاده درست از وقت تعطیلی و افزایش علم و سطح
بخش بزرگی از آنچه که فرصت مناسب تجارت در خانه را برای شما ایجاد می کند نحوه کار شماست. این شامل نظم و انضباط و طراحی قدیمی است ، اما شما به ابزارهای مناسب نیز نیاز دارید. ابزارهای زیادی وجود دارد. برخی خوب هستند ، بعضی دیگر بد هستند. اگر قصد دارید از یک فرصت …The post کار از فرصت های خانه appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3ftv6vV
مشاهده مطلب در کانال
سلام
دیروز بازم گل کاشتیم، بازم حماسه آفریدیم، حضوری میلیونی، که حتی دشمن فکرشو نمیکرد که مردم هنوز انقدر به نظام و امام وآرمان های امام پایبندن.
دستتون درد نکنه، خدا قوت، دیروز باز هم برنده میدان ما بودیم، انقلاب بود، امام بود، رهبرمون بود، و خود ملت بودن. داخل اون مشت های گره کرده کلی بغض و حرص و فریاد بود که با غیرتشون گفتن ما زیر بار زور نمیریم همونجور که مولام امام حسین نرفت.
منم به نوبه خودم تبریک میگم و دست تک تک مردم انقلابی ایران عزی
چون نزدیک. خانه اش رسیدم ان حضرت پیدا شد بر الاغی سوار بود و پیراهن و ردایی در بر داشت چون نگاهم بامام افتادز انحضرت خجالت کشیدم حضرت  بمن رسید و ایستاد و نگاه کرد من سلام ماه رمضان بود گفتم   خدا مرا قربانت کند  غلام شما طیس از من طلبی دارد وبخدا که مرا رسوا کرده من من با خود گمان میکردم باو میفرماید از من بدارد وبخداکه من نگگفتماو چقدراز من میخواهد و نه نامی بردم بمن فرمود بنشین تا برگردم من بودم تا نماز  مغرب را گزاردم وروزه هم داشتم سینه ا
باسم رب الجمیل
 ملّت ایران نشان داد که از خطّ مجاهدتِ شجاعانه دفاع میکند، ملّت ایران نشان داد که به نمادهای مقاومت عشق می‌ورزد، ملّت ایران نشان داد که طرف‌دار مقاومت است، طرف‌دار تسلیم نیست. آن کسانی که سعی میکنند چیز دیگری را از ملّت بزرگ ما به مردم و به افکار بیگانگان یا افکار عمومیِ داخل نشان بدهند، با صدق و صفا با مردم رفتار نمیکنند؛ ملّت این است، ملّت طرف‌دار ایستادگی است، طرف‌دار مقاومت است، ملّت طرف‌دار ایستادگی در مقابل زورگوی
به گزارش ایسنا، محمدحسن زدا داخل پاسخ بوسیله این که افراد تا چه سنی امکان صیقل عبث بیمه دارند و آیا شرط سنی بخاطر ورود بوسیله بیمه حیات دارد، گفت: داخل قانون تامین مدنی هیچ محدودیتی وجود ندارد و یک شخص می تواند داخل ۸۰ و ۹۰ سالگی بی آرامی بیمه شود. ولی سال ورود به بیمه برای ما عمده است. چون سن بازنشستگی در ایران ۵۰ سال مدح شده و ورود بوسیله مطمئن مدنی سپس از ۵۰ سالگی برای اولین بار، با فردی هایی درون برخی بیمه ها همراه است. ثابت قدم مقام ادار
سلام
چطور میشه از رفتار و ویژگی های ظاهری، مرتب و منظم بودن یه خانم رو تشخیص داد. برای من نظم و انضباط خونه خیلی مهمه. میخوام بدونم میشه از روی ظاهر طرف و رفتار ظاهری متوجه شد که خانومی منظمه و شلخته نیست؟، بعضی از خانم ها واقعا توی خونه داری خیلی شلخته و نامرتب هستند، این رو توی زندگی شون و توی اتاق هاشون میشه دید.
ادامه مطلب

موادلازم:
گوشت گوسفندی یا گوساله  ۴۰۰ گرمبادام خلال شده  ۲۰۰ گرمپیاز خردشده  ۱ عددلیمو عمانی   ۴ عددزرشک سیاه  ۱/۳ پیمانهرب گوجه ‌فرنگی ۲ پیمانهزعفران دم کرده  به مقدار لازمهل و گلاب  به مقدار لازمنمک و چوب دارچین  به مقدار لازم
✍طرزتهیه:
گوشت را به‌صورت تکه‌های کوچک خرد کنید و آنها را داخل قابلمه حاوی آب جوش بریزید. بگذارید کمی جوش بخورند، سپس آنها را در سبد بریزید تا آب اضافی‌شان دور ریخته شوداین کار به این خاطر است که آب خورش شما شف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش و دانلود کتاب ها خدمات منزل و کارواش